BAYANLARA ÖZEL İŞ (İMKANI)!

Merhaba güzel bayanlar… Evet,güzelsiniz.Her kadın güzeldir.Yeter ki kendisini keşfetmesini bilsin.Bunun için bakımlı,düzgün giyimli olmanız yeterlidir.Hem bu size de kendinizi güzel hissettirir.Neyse,konudan sapmayalım.Gerçi konumuzla da ilgisi var ama… Konumuz paranın,güzelliğin,estetiğin ve kolaylığın harmanlandığı bir konu.Hepimiz burada neden bulunduğunuzu biliyoruz.Ama rahatsız hissetmenize hiç gerek yok.Para kazanmak istemekten daha doğal ne olabilir ki? Değil mi? Bunda anlaştığımıza göre… Ama,kolay para kazanmaktan daha güzel hiçbir şey olamaz.Çağımız internet çağı.Hepimiz gündelik hayatımızdan daha çok internette zaman geçiriyoruz.Hem can sıkıntınızı gidere,hem maddi ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.Nasıl mı? İşte,burada bizim size sunduğumuz fırsat devreye giriyor.Siz ne kadar kazanmak istediğinizi belirliyorsunuz,biz size bunu nasıl yapacağınızı söylüyoruz.Mesela,düzenli bir hayatınız mı var? Çalışan,kariyeri olan bir bayan mısınız? Ne güzel… Ama günümüzde,yaşamın zorluklarını görerek ata sözümüz dahi değişti… Fazla para göz çıkarmaz.Yarı zamanlı iş olarak size sunduğumuz işi yapabilirsiniz.Ben kariyer de yaparım,para da diyorsanız buyurup,yazının kalanını okumaya devam edebilirsiniz.Gelelim ev hanımlarına.Biliyoruz,yaptığınız iş çok zor.Taktir ediyoruz ama el çabukluğunuzdan dolayı işlerinizi çarçabuk bitirip,kalan zamanlarda canınızın sıkıldığını da biliyoruz.Hem,ne zamana dek eşinizden para isteyerek yaşayacaksınız ki? Kendinizin de kıyıda,köşede,elinizi attığınızda ulaşabileceğiniz birikmiş paranız olsa fena mı olur? Ev hanımları bunun da üstesinden gelir diyorsanız,siz de hoş geldiniz.Genç kızlarımız,günün büyük bir kısmını kameralı,görüntülü veya sesli,ya da en azından yazışmalı (sosyal medya,arkadaşlık) siteler(in)de geçiriyorsunuz.Malum bir konu,birbirimizden saklamayalım lütfen.Yaptığınız her ne ise,bunu paraya çevirme imkanınız varken neden bedavaya yapasınız? Sizi kesinlikle kısıtlamıyoruz.Kendi kendinizin patronusunuz.Sadece,internette geçirmek istediğiniz zamanı siz belirleyin,biz size para ödeyelim.
Sitemiz,görüntülü (kameralı) sohbet sitesidir.Tek yapmanız gereken,sitemizde model olup,para kazanmak.Tek ihtiyacınız olan ise,bir kamera ve internet bağlantısı.Ki,bu ikisinin bulunmadığı bir ev günümüzde çok nadir görülüyor.Girmek istediğiniz zaman girer,kalmak istediğiniz kadar kalır,çıkmak istediğiniz zaman ise çıkar,hafta sonunda paranızı alırsınız…Gördünüz mü,söylediğimiz kadar kolaymış,değil mi?
Sitemizde,genel ve özel odalarımız mevcuttur.Genel odada,kamera karşısında duruyorsunuz.YÜZÜNÜZÜ GÖSTERME ZORUNLULUĞUNUZ YOK.Evet.Doğru anladınız.Yüzünüzü göstermeden,sadece çenenizden aşağı,bayan olduğunuz belli olacak bir şekilde,kamera karşısında durmanız yeterli.Üyelerimizi etkileyecek bir biçimde kamera karşısında durmanız gerekmektedir.Ne kadar etkilemek istediğinize ise siz karar veriyorsunuz.Daha çok kişiyi etkilerseniz,daha çok para kazanırsınız.Sizi gören üyelerimiz,sizden etkilenip,size özel oda teklifi gönderecektir.Özel odada ne konuda konuşmak,ne yapmak istediğiniz ise size kalmış.İster sohbet edersiniz,ister yüzünüzü gösterirsiniz,isterseniz de doğal ihtiyaçlarınızı karşılarsınız.Güvenirliliğimizden,gizliliğimizden,yasallığımızdan şüpheniz olmasın.Tam profesyonellik ile yaklaşırsanız bu işe,çok para kazanabilirsiniz.Ne kadar mı? Bizim teklifimiz,genel odada durduğunuz saat başına 1 TL,özel odada kaldığınız saat başına ise 30 TL.İnternette bir sürü görüntülü site ilanları var.Özel oda saat başına 40-35 TL veriyoruz diye yazanı dahi var… Ne de olsa paranızı ödemeyecektir.Kandırılan,parası ödenmeyen modelleri de görebilirsiniz.Çoğu isterken,azdan da (ki bizim sunduğumuz fırsat en makuludur) olmamak için,biraz mantıklı düşünmek gerek.Günde 5 saat çalışırsanız,30×5=150 TL eder.Haftada,150×7=1005 Tl.Ayda,1005×4.3=4.750 TL.Ne kadar kar ettiğinizi kendiniz görebilirsiniz.Bu yazılan meblağın iki katını düşünün.Bu işi yarı zamanlı değil,tam zamanlı olarak yapabilecekler ise,kelimenin tam anlamı ile yaşadı diyebiliriz.Her hafta sonu özel oda ödemelerinizi,her ay sonu ise genel oda ödemelerinizi bizden düzenli olarak alırsınız.Eğer ben de varım diyorsanız ve yaşınız 18 ile 35 arası ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.Türkiye’den olmanız veya olmamanız önemli değil.Dünyanın herhangi bir yerinde yaşayabilirsiniz.Sitemizde gönül rahatlığı ile çalışan onlarca yabancı modellerimiz de var.Sormak istediğiniz soruların hepsini büyük bir sabırla cevaplayabiliriz.Bunun için,skayp (skype) veya vatzep (whatsApp) uygulamalarından bizi eklemeniz yeterlidir.
Skype- ekgelir2015
ekgelir2015@outlook.com WhtasApp- +90 537 748 91 98

Haydi,fazla düşünmenize gerek yok.Düşündüğünüz zamanın yerine,çalışmaya hemen başlayarak zamanınızı kendinize daha faydalı olacak bir şekilde harcayabilirsiniz.Pişman olmazsınız.Garanti ediyoruz.Sadece deneyiniz,memnun kalmaz iseniz,istediğiniz zaman çalışmayı bırakabilirsiniz.Herhangi bir zorunluluğumuz yok.Ama memnun kalacağınızdan eminiz.Bu kadar güzel bir fırsatı kim kaçırmak ister ki? Hala okuyor musunuz? Ne duruyorsunuz? Eklesenize…

B A G L A N

Reklamlar